SIKÇA SORULAN SORULAR

Üye olmak ücretli mi?
Sitemize üye olmak için kesinlikle herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Sipariş vermek için üye olmalı mıyım?
Sipariş vermek için üye olmanıza gerek yoktur. Üye olmadan da sipariş verebilirsiniz. Ancak üye olmanızı tavsiye ederiz.

Kredi kartı bilgilerimi girmek zorunda mıyım?
Öncelikle kart bilgilerinizin hiçbir şekilde sisteme kaydetmediğimizi belirtmek isteriz. Sipariş ödemesini yapabilmeniz için kredi kartı kullanmanız gerekmektedir. Ancak sizin güvenliğiniz için biz kart bilgilerinizi sisteme kaydetmenizi uygun görmüyoruz ve bu yüzden kredi kartı bilgilerinizi sadece 3D ödeme ekranında kullanmanız gerekmektedir. Siparişiniz hakkında bilgi almak için Müşteri Temsilcisi’ne hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerinizi vermeyiniz.

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım?
Siparişiniz ve ödemeniz tarafımıza ulaştığı zaman 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Anlaşmalı kargo şirketimiz MNG Kargo’dur.

Siparişimi takip etmek istiyorum?
Bir önceki S.S.S’de belirtildiği gibi eğer siparişiniz ve ödemeniz tarafımıza ulaştıysa WhatsApp hattımıza yazıp taşıyıcı firmanın bize ulaştırdığı sipariş takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

Siparişim için kargo firmasına ne kadar ödeme yapmam gerekiyor?
Türkiye’nin her köşesine vereceğiniz siparişiniz için kargo şirketine 11 TL ödeme yapmanız gerekmektedir. Üzerinde veya açıklamasında “Ücretsiz Kargo” ibaresi yer alan ürünler için herhangi bir ödeme yapmak zorunda değilsiniz.

Gönderim alanlarınız neresidir?
Türkiye’nin her köşesi ile K.K.T.C.’ne sipariş gönderimi yapmaktayız. K.K.T.C. gönderimleri PTT aracılığı ile yapılmaktadır.

ARKAPLANSANAT.com üzerinden aldığım ürünümü iade edebilir miyim?
Eğer sitemiz üzerinden ürün sipariş etmişseniz ve size gelen üründe hasar varsa aynı gün kargo şirketine karşı ödemeli olacak şekilde tarafımıza iade edebilirsiniz. Siparişinizi kargo firmasına teslim ettikten sonra sisteme “Üye Girişi” yapıp destek talebi oluşturmanız gerekmektedir.

İade için göndereceğimiz ürünleri hangi adrese göndermemiz gerekiyor?
Tepebağ Mh. Çakmak Cd. 27040 Sk. No:7 01010 Seyhan /Adana
Arka Plan Sanat Dergisi – 0543 351 0 112

Left Menu Icon