ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

ÜYELİK

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
Arka Plan Sanat’a üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. İstediğiniz ürünleri sepetinize ekleyip, ödeme ekranından ödeme yapabilirsiniz.

Not: Eğer sitemize üye olup alışverişinizi üyelik üzerinden devam ettirirseniz kampanya, indirim ve üyelere özel hediyelerden faydalanabilirsiniz. Üye olan herkes SMS ile kampanyalar hakkında bilgi almayı kabul etmiş sayılır.

Neden üye olmalıyım?
Arkaplansanat.com’a üye olarak, verilecek promosyonlardan, kampanya, etkinlik ve  yalnızca üyelere özel avantajlardan haberdar olabilir ve faydalanabilirsiniz. Sitemizde beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilir, daha sonra işlem yapabilirsiniz. Arka Plan Fotoğraf Derneği ile ilgili etkinlik, gezi, seminer, eğitim ve ücretsiz sunumlar ve paylaşımlardan da haberdar edilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız ürünler ile ilgili yorumlar yapabilirsiniz.

Nasıl üye olabilirim?
Ana sayfada, üst menüde yer alan Üye Ol butonuna tıklayarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Arka Plan Sanat üyelik formunu doldurup Ücretsiz Kayıt Ol butonuna bastıktan sonra üyelik işleminiz tamamlanmış olacaktır.
www.arkaplansanat.com’a üye olan herkes bu sözleşmeyi okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

Taraflar
Bu sözleşme, Ajans 9 Medya www.arkaplansanat.com ile www.arkaplansanat.com’a üye olan kişi arasında düzenlenmiştir. Elektronik ortamda üye tarafından onaylanması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.

Tanımlar 
www.arkaplansanat.com: AJANS 9 REKLAM MATBAA YAYINCILIK ORG. SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.’nin sahibi olduğu web sitesidir.
Üye: www.arkaplansanat.com’da yer alan üyelik formu doldurmuş, “Üyelik ve Gizlilik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum” ifadesinin başındaki kutuyu işaretlemiş ve “Ücretsiz Kayıt Ol” butonuna basarak üye olma sürecini tamamlamış kişidir.

1- www.arkaplansanat.com üyelik sözleşmesinden doğan her türlü anlaşmazlıkta Adana Mahkemeleri yetkili kılınmıştır. Taraflar arasında işbu sözleşme ile ilgili işlemler için çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda tarafların kayıtları, belge, yazışmalar, bilgisayar kayıtları yasalar uyarınca delil olarak kabul edilecektir. Kullanıcı bu kayıtlara itiraz etmeyeceğini kabul eder.

2- Üyeler, www.arkaplansanat.com’a ekledikleri bilgilerin ve içeriklerin doğru, hukuka ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun ve halka açık olduğunu kabul ve taahhüt etmektedirler. Üye aksi durumda oluşabilecek her türlü zararı karşılamayı kabul etmektedir.

3- Üyelerin, www.arkaplansanat.com tarafından sunulan hizmetlerden yararlanabilmek amacıyla kullandıkları sisteme erişim araçlarının (e-posta, parola v.b) güvenliği, saklanması, üçüncü kişilerin bilgisinden uzak tutulması, kullanılması durumlarıyla ilgili hususlar tamamen üyelerin sorumluluğundadır.

4- Üye, www.arkaplansanat.com üyeliğini kısmi olarak ya da tamamını herhangi bir üçüncü kişiye devredemez; üyelik üyenin kendisinden başka kişilerin kullanımına açılamaz.

5- www.arkaplansanat.com neden belirtmeksizin üyelere verdiği hizmeti sınırlandırabilir, değiştirebilir veya üyenin üyeliğine son verebilir.

6- www.arkaplansanat.com bu kullanım sözleşmesinde değişiklikler yapabilir. Üyelerin bu üyelik sözleşmesi değişikliklerini takip ederek uygun görmemeleri halinde üyelikten çıkmaları kendi sorumluluğundadır.

7- Tarafların kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden (aşağıda birlikte “Mücbir Sebep” olarak anılacaktır) dolayı sözleşmeden doğan yükümlülükler taraflarca ifa edilemez hale gelirse, taraflar bundan sorumlu değildir. Bu sürede Taraflar’ın işbu Sözleşme’den doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır.

8- İşbu Sözleşme ile ilgili taraflara gönderilecek olan tüm bildirimler, Firma’nın bilinen e-posta adresi ve kullanıcının üyelik formunda belirttiği e-posta adresi vasıtasıyla yapılacaktır. Kullanıcı, üye olurken belirttiği adresin geçerli tebligat adresi olduğunu, değişmesi durumunda 5 gün içinde yazılı olarak diğer tarafa bildireceğini, aksi halde bu adrese yapılacak tebligatların geçerli sayılacağını kabul eder.

9- Üye, yukarıdaki yer alan maddelere aykırı hareket ederek uğrayabileceği her türlü zarar sebebiyle www.arkaplansanat.com’dan herhangi bir hak talep edilemeyeceğini kabul eder.

All rights reserved 2021

images

Tasarım ve Programlama : VELİ YAVUZ

images

Left Menu Icon