Fotoğraf ve Sabretmek Leave a comment

Kemaliye’nin girişinde yöresel mimari değerler açısından ilginç bir ev var, kastım o evin fotoğraflarını çekmekti, arkada sonbaharın renkleri ve minarelerle güzel bir kadraj oluşmuştu. Yol kıyısına geçip, fotoğraf çekmek için hazırlandım, tam o sırada iki sevimli çocuk bahçelerini çevreleyen çitlere yaslanarak benimle konuşmaya başladılar, çok hoşuma gitti onlarla sohbeti sürdürdüm. Bir taraftan da, hem şoseyi hem de çocukları kadrajıma alıyor, yeni formlar yaratıyordum. Onları şose ile evlerle arkada ki manzara ile birleştirmek için uğraşıp durdum. İstediğim ışık bir saat sonra oluştu önümde, çocukların merak dolu bakışlarını da katarak bu fotoğrafı çekmek için uğraşırken, içimden şoseden birisi geçse bu kompozisyon tamamlanır diyordum…
.
Lütfi Özgünaydın’ın fotoğraflayıp yazdığı “Fotoğraf ve Sabretmek” kültür, sanat, gezi rehberiniz Arka Plan Sanat’ın 17. sayısında.
.
Dijitalleşen dünyamızda dijitale bulaşmadan sadece dokunarak okuyabildiğiniz yayın organımız Arka Plan Sanat’a www.arkaplansanat.com web sitemiz ile aşağıdaki satış noktalarından ulaşabilirsiniz.
.
Arka Plan Sanat satış noktaları;
– Adana/Mersin Kitapsan
– Adana/Mersin Groseri
– Adana Gar Kiosk Büfe
– Online satış N11.com / Trendyol.com
– WhatsApp satış 0.543 351 0 112

Bir yanıt yazın

Left Menu Icon