Halkımızın Emrindeyiz… Leave a comment

📌 Deprem Eylem Planı kapsamında gerçekleştirilen panelin açılışında söz alan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Türkiye’nin bir deprem ülkesi olduğu gerçeğinin bir an bile akıllardan çıkarılmaması gerektiğini, bu yüzden depreme dirençli kentler oluşturmak gerektiğini belirtti. Başkan Zeydan Karalar, “Deprem olduktan çok kısa süre sonra bütün gücümüzle enkaz başında ve halkımızın yanındaydık. Önümüzdeki süreçte olabilecek depremlerin yarattığı yıkıma karşı mücadeleyi şimdiden başlattık. İstanbul’un da bu konudaki bilgi birikiminden yararlanarak, bilimin öncülüğünde, bilim insanlarımızla birlikte depreme dirençli kentler oluşturmak için harekete geçtik. Allah bir daha böyle bir acı göstermesin. Halkımızın bundan sonra acı çekmemesi için ne gerekiyorsa yapacağız”
.
“Halkımızın Emrindeyiz…”
.
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar kültür, sanat, gezi rehberiniz Arka Plan Sanat’ın “Zamanın Durduğu An” deprem özel sayısında sizler için yazdı.
.
Dijitalleşen dünyamızda dijitale bulaşmadan sadece dokunarak okuyabildiğiniz yayın organımız Arka Plan Sanat’ın Deprem Özel Sayısına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://arkaplansanat.com/product/arka-plan-sanat-24-sayi-deprem-ozel/

Bir yanıt yazın

Left Menu Icon